אודות אריא arya מתחם לאירועים


ארנת האירועים Arya באה להראות לכם משהו שטרם נראה בסצינת האירועים בישראל. שכחו מכל מה שהכרתם – אתם בדרך לחוויה חדשה ומרגשת. המתחם שלנו ממוקם כ-17 קילומטרים בלבד מתל אביב, כך שמדובר על נקודה מרכזית ונגישה מכל הערים הגדולות. ארנת האירועים שלנו בנוייה משני אולמות נפרדים, כך שנתאים את האירוע שלכם לפרופורציות נכונות ומדוייקות.

מה חשוב שתדעו עלינו?
-היכל Arya ממוקם בשוהם

-אנחנו מחזיקים ברישיון עסק תקף

-מטבח השף שלנו הינו מטבח כשר

-הצוות שלנו מורכב ממיטב אנשי המקצוע בענף האירועים

-מחפשים גני אירועים או אולמות אירועים? אנחנו שניהם

-המומחיות שלנו היא הגשמת חלומות

ההיכלים ב-Arya

ההיכל הצפוני שלנו הוא היכל ה-Versa, אשר מאפשר קיום אירועים של בין 500 ל-900 אורחים. גודלו של ההיכל משתרע על פני 1200 מ"ר וכולל גם פטיו וגן אמפי.ההיכל הדרומי שלנו הוא היכל Thema, המארח אירועים של 300 ועד 500 אורחים. גם בהיכל זה תוכלו להנות מפטיו ומגן אמפי.

צוות מנצח
המטרה שלנו היא הצלחת האירוע שלכם. על מנת להבטיח כי גם האירוע שלכם יצטרף אל מניפת ההצלחות של Arya, קיבצנו את מיטב אנשי המקצוע בארץ. יחד, אנחנו ואתם, נבנה עוד סיפור הצלחה לכם ולאורחים שלכם.
הבעלים של ארנת Arya הם משפחת מרדכי. אחרי 15 שנים של עבודה קדחתנית בענף האירועים, החליטה המשפחה להביא את הבשורה החדשה בתחום ענף האירועים בישראל. אבני היסוד להקמת החזון היו ונותרו לב פועם תשוקה, נתינה אינסופית ומוטיבציה חזקה.
את מלאכת העיצוב והתכנון על הארנה שלנו, הפקדנו בידיו של הטוב ביותר. הסטודיו המוביל לאדריכלות ועיצוב פנים של שוקי בגים, תכנן עבורנו מתחם ייחודי המשלב בין מודרנה ופשטות. שילובם אחד בשני הביא לתוצאה עליה חלמנו: Arya.

מטבח שף
הצלחות הריקות בשולחנות האורחים לבטח אומרות משהו...
הרצון שלנו להיות הטובים ביותר הביא אותנו לבחור בשף אלי זיגדון. המטרה הברורה שלנו היא להעניק מגוון רחב ועשיר של טעמים וטקסטורות בנראות משגעת. השף שלנו הוא אחד מהשפים המובילים בישראל, בדגש על הקולינאריה העילית. לאחר ניסיון רב שצבר בארץ ומחוצה לה, הגיע שף זיגדון לתבל את חגיגת הטעמים באירועים אצלנו ב-arya. את האירוע נערוך על פי בקשתכם: הגשה עצמית או הגשה עם מלצרים. המטבח שלנו הינו מטבח כשר בהשגחת הרבנות.

בר משקאות איכותי
בר המשקאות מהווה חלק מהותי ובלתי נפרד מהצלחת האירוע. גם באירועים הפרטיים וגם באירועים העסקיים, רבים מהאורחים חושקים במשקה טוב. הדרך שלנו להעניק את החוויה המירבית מבר המשקאות, הייתה לבחור ב"סופרים פארטי בר". שירותי הבר ב-Arya ניתנים בשירות חסר פשרות, תוך הגשת משקאות איכותיים. החברה בעלת ידע עשיר במשקאות אלכוהליים ובצוות מיומן, מקצועי ומנוסה.

אודות אריא Arya מתחם לאירועים

אודות אריא Arya מתחם לאירועים

אודות אריא Arya מתחם לאירועים